BAĞCILAR KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

Kombi Arıza Tamir ve Bakım Servisi

Helping Business Security & Peace of Mind for Your Family

Avcılar Airfel Kombi Servisi

Avcılar ilçesinde Airfel kombi servis hizmeti veren firmamız sıfır ve 2.el Kombi cihazlarınız için de Kombi sökümü, Kombi Montajı, Kombi yer değişimi, Kombi cihaz değişimi, proje tadilât ve Kombi doğalgaz açılış işlerinizi firmamız güvencesi ile yaptırabilirsiniz.

Kombinizin daha verimli çalışabilmesi için yıllık kombi bakımınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kombi Bakımı yaptırılmayan kombilerin verimi düşmekte ve fazla doğalgaz harcaması yapmaktadır. kombinizde meydana gelebilecek arızaları önceden ortadan kaldırmak için lütfen Kış gelmeden kombi bakımınızı yaptırınız.

 

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Anlık canlı destek hizmeti

Avcılar Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Airfel Kombi Servisi olarak İstanbul Avrupa yakasında her türlü kombi arızası ve bakımı için özel servis hizmeti vermekteyiz. Kombinizin servise ihtiyacı olabileceğine dair uyarı işaretleri çeşitli hatalarla tanımlanabilir:

  Kombi bakımını her yıl yaptırın

  Kombinizin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak, arızaları önlemek, ömrünü uzatmak, ısıtma faturalarını düşük tutmak ve üretici garantisi ile korunduğundan emin olmak için her yıl profesyonelce bakıma alınması gerekir. 


  Kombi basıncını kontrol edin

  Evinizdeki borular ve radyatörlerin etrafında sıcak su sirküle edebilmek için Kombinin doğru basınca ayarlanması gerekir. Üreticinin kullanıcı talimatlarına göre doğru seviyede çalıştığından emin olmak için basınç göstergesini kontrol etmelisiniz. Bu genellikle 1 ile 2 bar arasındadır. Basınç çok düşük veya çok yüksekse, bunu kendiniz ayarlayabilirsiniz. 

  Radyatörlerin havasını her yıl boşaltın (en azından)

  Zamanla radyatörünüzde hava sıkışabilir. Bu hava cepleri radyatörün tamamen ısınmasını engelleyecek ve soğuk alanlar olabilir. Radyatörlerin havasını alarak bu havayı boşaltabilirsiniz.

  Radyatörleri dengeleyin

  Kombinin uzağındaki petekler Kombinin yanındakilerden daha soğuksa, dengelemeniz gerekebilir. Radyatörleri dengelemek, petelerin havasını alnak kadar kolay değildir, ancak sistemin evin her yerinde daha eşit şekilde ısınmasına yardımcı olabilir.

  Radyatör sorunlarını kontrol edin

  Yaygın bir petek sorunu, üst kısımlarının ısınması ancak alt kısımlarının soğuk kalmasıdır. Genellikle bunun nedeni, sistemde zamanla biriken pislik ve kirin peteklerin altına yerleşmesidir. Bu sadece evinizi ısıtmanızı zorlaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda ısıtma faturalarınızı da daha pahalı hale getirecektir. 

  Kombi alevinin mavi olup olmadığını kontrol edin

  Kombiler daima güçlü bir mavi alevle yanmalıdır. Alev turuncu veya sarıysa, karbon monoksit sızıntısı riski olabileceğinden derhal iletişime geçmeniz gerekir.

  Kombinizin iyi havalandırıldığından emin olun

  Kombiler, iyi havalandırılabilmeleri için geniş alana ihtiyaç duyarlar, bu nedenle Kombinin çok dağınık olmadığından emin olun, Kombi ile engel veya duvar arasında minimum 700 mm boşluk olduğu sürece Kombiler bir dolaba yerleştirilebilir.

  Dış borudan damlama olup olmadığına bakın

  Dış boruya taşma borusu denir ve su damladığını fark ederseniz, bu Kombinin düzgün çalışmadığını gösterebilir.  Basınç tahliye vanasının tamir etmesi gerekebilir.

  Asla bir kombiyi kendiniz tamir etmeye çalışmayın

  Kombinizin onarıma ihtiyacı olabileceğini düşünüyorsanız, Kombi Ustası ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.Gazlı cihazlarla yasal olarak çalışmasına izin verilen kişiler sertifikalı ve yetkili kişiler olmalıdır.

  Ne zaman Kombi bakımı yaptırmalıyım işte dört uyarı işareti

   Aşağıdaki sorunlar kombinizin sonunu getirebilir, bu nedenle bunlardan herhangi biri geçerliyse, seçenekler hakkında konuşmak için en kısa sürede bir kombi servisi ile iletişime geçmeniz gerekir:

  1. Radyatörlerin ısınması daha uzun sürüyor

  Radyatörleriniz ılık mı kalıyor yoksa ısınması saatler mi alıyor? Suyunuz eskisi kadar çabuk ısınmıyor mu veya eskisi kadar ısınmıyor mu? Çoğu modern Kombi maksimum sıcaklıklarına hızla ulaşır ve neredeyse anında ısı üretir. Bu olmazsa, kombinizde bşr sorun olduğu anlamına gelebilir. Ayrıca, merkezi ısıtma sisteminizin çamurla dolu olduğu anlamına da gelebilir. Sistemde dolaşan kirli su, Kombiınızda uzun vadeli sorunlara neden olabilir, bu nedenle, bir Kombi servisinin ve sistem yıkamasını talep edin.

  1. Kombi rahatsız edici sesler çıkarıyor

  Kombiniz ateşlendiğinde bir ses çıkaracaktır, ancak bu, çoğumuzun farkına bile varmayacağı alçak ve sürekli bir uğultudan başka bir şey olmamalıdır. Vurmak, ıslık çalmak, gıcırdatmak ve vızıldamak duymak isteyeceğiniz sesler değildir, çünkü bunlar kırık valften pompa sorunlarına veya sadece genel aşınma ve yıpranmaya kadar bir dizi sorunu gösterebilir.

  1. Kombiden sızıntı veya damlama

  Kombinizin etrafında su birikintileri belirirse, derhal harekete geçmelisiniz. İç parçalar arızalı veya parçalanmaya başlamış olabilir. Bir sızıntı, pas ve korozyon gibi başka sorunlara ve ayrıca evinizde yapısal hasara yol açabilir ve ısıtmanız giderek verimsiz hale gelecektir.

  1. Kombi kötü bir koku veriyor

  Sağlıklı bir Kombi herhangi bir koku yaymamalıdır. Herhangi bir zayıf koku, bir karbon monoksit sızıntısını gösterebilir - karbon monoksitin kendisi kokusuzdur, ancak sızıntı Kombiın düzgün yanmamasına neden olduğu için bir koku oluşabilir. Göz ardı edilmemesi gereken bir durumdur.

 

Servis Bölgemiz

Anlık canlı destek hizmeti

Avcılar Airfel Kombi tamircisi

Avcılar Airfel Kombi Teknik Servisi

Tüm Kombi markalarının bakım, onarım ve montaj hizmetini sunuyoruz

 

Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim Servisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

Avcılar Airfel Kombi Bakımı Servisi

Avcılar Airfel Kombi Servisi olarak Her marka Kombi için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır

 

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

Avcılar Airfel Kombi Tamircisi

Avcılar ilesine haftanın 7 günü 24 saat Teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi sunuyoruz.

 

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

Avcılar İkinciel Bakımlı Kombiler

Kombi servisi, Kombi bakımı ve Kombi onarımı hakkında detaylı bilgi edinebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

 

Avcılar Airfel Kombi Hizmeti

Kombi servisi, Kombi bakımı, Kombi montajı, Kombi Sökümü Kombi arızası, Kombi Yer Değişimi, Kombi Satışı, Kombi parçaları satışı, teknik destek, Kombi ve Doğalgaz servis, proje, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir.

İletişim

Gsm: +0549-592-93-21
Pazartesi-Cumartesi (09:00-20:00

e-posta:servis@kombiustasi.net
www.kombiustasi.net

İstanbul Çağrı Merkezi

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara