KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

Auer Kombi Tamir Bakım Servisi

Auer Kombi Servisi& Auer Kombi Tamiri

Auer Kombi Servisi

İstanbulda Auer Kombi servis hizmeti veren firmamız Auer Kombi cihazlarınız için Kombi Tamiri Kombi sökümü, Kombi Montajı, Kombi yer değişimi, Kombi cihaz değişimi, Kombi petek temizleme hizmetleri ile birlikte doğalgaz proje, tadilât ve Kombi açılış işleri gerçekleştirmektedir.

Auer Kombi Arıza Kodları

Auer kombi modellerinde görülen problemler, diğer kombilerde görülenler ile benzerlik gösteriyor. Artık temel bir ihtiyaç haline gelen kombiler aşırı ısınma, su basınç seviyesinin düşmesi ya da artması, hava akış tıkanıklığı gibi bazı kronik problemler gösteriyor. Auer kombiler ise bu arızaları şu kodlar ile belirtiyor:

  • LP Arıza Kodu: LP arıza kodu su basıncındaki düşüklüğe vurgu yapıyor ve basit bir çözüm gerektiriyor. Kombinin alt kısmındaki doldurma vanasını kullanarak su seviyesini uygun noktaya taşımanız gerekiyor.

  • AF Arıza Kodu: AF arıza kodu ise prosestat parçasındaki problemlere işaret ediyor. Hava akışı ile ilgili sorunlarda AF arıza kodunu veren kombiler, tespit ve tamir için servis desteği istiyor.

  • HB Arıza Kodu: Kombilerin kaloriferleri ısıtamadığı durumlarda görülen HB arıza kodu, temelde sensör arızalarını belirtiyor. Sensör ve kabloların kontrolü ise servisler tarafından yapılıyor.

  • C1 Arıza Kodu: Gaz valfinin ihtiyaç duyduğu voltajı alamadığı durumlarda beliren C2 arıza kodu ateşleyememe sorunları yaşatıyor. Ateşleme işlevini gerçekleştiremeyen kombilerin tamiri de yine sadece servisler tarafından sağlanıyor.

  • HL Arıza Kodu: Sık görülen bir diğer arıza kodu olan HL ise aşırı ısınma problemlerinin olduğunu söylüyor. Aşırı ısınma problemi daha büyük sorunlara yol açabiliyor. Bu nedenle de vakit kaybetmeden servis çağırmanız gerekiyor.

 

Auer Kombi

Uzman Kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
- Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz.
- Hizmetlerimizde 1 yıl parça ve işçilik garantisi verilmektedir.
- Kalitesiz ve güvenilir olmayan merdivenaltı servislerden kaçınınız
- Düzenli bakımı yapılan Kombi daha iyi performans ve daha az yakıt tüketimi sağlar
- Kaliteli işçilik ve hizmet sunuyoruz
- En uygun fiyatlarla çalışıyoruz

Auer. Kombi Petek Temizleme Servisi

Kombi Ustası olarak ısıtma sistemlerinin en önemli parçası olan petek temizliğnii, uzman ekip ve ekipmanlarımız tarafından profesyonelce yapılmaktadır.

Auer Kombi Servisi - Auer Kombi Bakımı - Auer Kombi Tamiri

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Anlık canlı destek hizmeti

 

Auer Kombi tamiri

Auer Kombi Arıza

Isıtma sistemlerinin en önemli aracı olan kombiler zaman zaman arızalanabilir, bakım gerektirebilir. Bu durumlarda kombi arızaları içim kombi servislerimizden faydalanabilirsiniz

Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim Servisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

Auer Kombi Servisi

Kombiler genel olarak ev ve iş yerlerinde kullanılan ısıtma sistemleridir. Uzun süreli ve sürekli kullanımlarda herhangi bir arıza vermemesi için kombi bakımı yaptırabilirsiniz.

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

Auer Kombi Bakımı

Kombinizin daha uzun ömürlü olması ve yakıt tasarrufu için periyodik Auer kombi bakımı ve petek temizliği yaptırmak önemlidir. Düzenli olarak senede ik defa kombi bakımı yapılması tavsiyemizdir.

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

Auer Kombi İletişim

Özellikle kış aylarında yüksek ve sorunsuz performansla çalışmasını beklediğiniz kombinizin kış öncesi sonbahar aylarında petek temizliği ile birlikte yapılmasını öneriyoruz iz.Hızlı ve garantili servis hizmeti için çağrı merkezimize ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

 

Auer Kombi Bakımı

Yıllık servis, kombinizin olabildiğince verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaya yardımcı olur. Düzenli bir kombi bakımının bir dizi temel faydası vardır.

Auer- Kombi Yıllık Bakımı- Auer Kombi Tamiri- Auer Kombi Arıza ve Onarımı- Auer Kombi Gaz Kaçakları- Auer Kombi Gaz Basıncı Arızası- Auer Kombi Yedek Parça Temini- Auer Kombi Bar Ayarı- Auer Kombi Filtre Temizliği

İletişim

Gsm: +0549-592-93-21
Pazartesi-Cumartesi (09:00-20:00

e-posta:servis@kombiustasi.net
www.kombiustasi.net

İstanbul Çağrı Merkezi

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

WhatsApp
Hemen Ara