KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

Baykan Kombi Tamir Bakım Servisi

Baykan Kombi Servisi& Baykan Kombi Tamiri

Baykan Kombi Servisi

İstanbulda Baykan Kombi servis hizmeti veren firmamız Baykan Kombi cihazlarınız için Kombi Tamiri, Kombi sökümü, Kombi Montajı, Kombi yer değişimi, Kombi cihaz değişimi, Kombi petek temizleme hizmetleri ile birlikte doğalgaz proje, tadilât ve Kombi açılış işleri gerçekleştirmektedir.

Baykan Kombinizin daha verimli çalışabilmesi için yıllık kombi bakımınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Baykan Kombi Bakımı yaptırılmayan kombilerin verimi düşmekte ve fazla doğalgaz harcaması yapmaktadır. Baykan kombinizde meydana gelebilecek arızaları önceden ortadan kaldırmak için lütfen Kış gelmeden kombi bakımınzıı yaptırınız.

.Baykan Kombi servisimiz onarım ihtiyacı olan kombileriniz üzerine sorunsuz ekonomik ve hızlı servis hizmeti sunmaktadır. Gezici servis ağımız ile uzman ekibimiz en kısa sürede müdehale etmektedir. Havalar soğuduğunda kombileriniz performanslı çalışmalıdır. Kombilerizde meydana gelen arıza ve onarım durumlarında bizle iletişime geçebilirsiniz

 

Baykan Kombinizin daha verimli çalışabilmesi için yıllık kombi bakımınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Baykan Kombi Bakımı yaptırılmayan kombilerin verimi düşmekte ve fazla doğalgaz harcaması yapmaktadır. Baykan kombinizde meydana gelebilecek arızaları önceden ortadan kaldırmak için lütfen Kış gelmeden kombi bakımınızı yaptırınız.

baykan-gunes-premix-kombi-servisi
baykan-ay-kombi-servisi
baykan-mars-kombi-servisi
baykan-gunes-akilli-kombi-servisi
baykan-sky-kombi-servisi
baykan-naila-kombi-servisi
baykan-naila-plus-kombi-servisi
baykan-luxury-lena-kombi-servisi
baykan-lena-kombi-servisi

Baykan Kombi Arıza Kodları

Baykan kombi modelleri, cihazın arıza yapması durumunda ekranda beliren arıza kodları sayesinde kullanıcıyı uyarır. Baykan kombinizde karşılaşacağınız her türlü sorunu bu kodlar sayesinde tespit edebilirsiniz. Gerekli durumlarda sorunun kaynağını daha net bir şekilde teşhis etmek ve çözüm üretmek için teknik servis desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. istanbul Baykan Kombi Servisi, her türlü arızanın çözümü konusunda size yardımcı olur.

  • E01 Arıza kodu / 80°C Arızası: Kombinizde ateşleme sorunu vardır. Kombinize gaz akışı olduğundan emin olduktan sonra kombinizi yeniden başlatın. Problem devam ederse teknik servise başvurmalısınız.

  • E02 Arıza kodu / 60°C Arızası: Kombinizde atık gaz sisteminde meydana gelen bir hava akış problemi vardır. Kombinizi yeniden başlattıktan sonra sorun devam ederse teknik servisi aramalısınız.

  • E03 Arıza kodu / 30°C Arızası: Kombinizin ısıtma sensöründe arıza vardır. Teknik servisi aramalısınız.

  • E04 Arıza kodu / 40°C Arızası: Kombinizde kullanım suyu sensör hatası vardır. Sensör değişimi için teknik servis desteği almalısınız.

  • E05 Arıza kodu / 30+40°C Arızası: Kombinizde modülatör sorunu vardır. Teknik servis desteği almalısınız.

  • E06 Arıza kodu / 70°C Arızası: Kombinizde aşırı ısınma problemi vardır. Peteklerin temizlenmesi gerekebilir. Teknik servisi aramalısınız.

  • E07 Arıza kodu / 60+80°C Arızası: Kombinizde sirkülasyon problemi vardır. Sorunun net teşhisi ve çözümü için teknik servisi aramalısınız.

  • E08 Arıza kodu / 50°C Arızası: Kalorifer devresi düşük su basıncını ifade eder. Kombi dolum musluğunu açarak su basıncını 1,5 bar seviyesine getirmelisiniz. Problemin devam etmesi durumunda teknik servisi aramalısınız.

  • E09 Arıza kodu / 70°C Arızası: Kombinizde aşırı ısınma sorunu vardır. Bu arıza kodu, limit termostatının aşırı ısınma sebebi ile devreye girdiğini ifade eder. Kombinizi resetledikten sonra problem devam ederse teknik servisi aramalısınız.

 

Baykan Kombi servis

Uzman Kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
- Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz.
- Hizmetlerimizde 1 yıl parça ve işçilik garantisi verilmektedir.
- Kalitesiz ve güvenilir olmayan merdivenaltı servislerden kaçınınız
- Düzenli bakımı yapılan Kombi daha iyi performans ve daha az yakıt tüketimi sağlar
- Kaliteli işçilik ve hizmet sunuyoruz
- En uygun fiyatlarla çalışıyoruz

Baykan Kombi Petek Temizleme Servisi

Kombi Ustası olarak ısıtma sistemlerinin en önemli parçası olan petek temizliğnii, uzman ekip ve ekipmanlarımız tarafından profesyonelce yapılmaktadır.

Baykan Kombi Servisi - Baykan Kombi Bakımı - Baykan Kombi Tamiri

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Anlık canlı destek hizmeti

 

Baykan Kombi tamiri

Baykan Kombi Arıza

Isıtma sistemlerinin en önemli aracı olan kombiler zaman zaman arızalanabilir, bakım gerektirebilir. Bu durumlarda kombi arızaları içim kombi servislerimizden faydalanabilirsiniz

Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim Servisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

Baykan Kombi Servisi

Kombiler genel olarak ev ve iş yerlerinde kullanılan ısıtma sistemleridir. Uzun süreli ve sürekli kullanımlarda herhangi bir arıza vermemesi için kombi bakımı yaptırabilirsiniz.

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

Baykan Kombi Bakımı

Kombinizin daha uzun ömürlü olması ve yakıt tasarrufu için periyodik Baykan kombi bakımı ve petek temizliği yaptırmak önemlidir. Düzenli olarak senede ik defa kombi bakımı yapılması tavsiyemizdir.

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

Baykan Kombi İletişim

Özellikle kış aylarında yüksek ve sorunsuz performansla çalışmasını beklediğiniz kombinizin kış öncesi sonbahar aylarında petek temizliği ile birlikte yapılmasını öneriyoruz iz.Hızlı ve garantili servis hizmeti için çağrı merkezimize ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

 

Baykan Kombi Bakımı

Yıllık servis, kombinizin olabildiğince verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaya yardımcı olur. Düzenli bir kombi bakımının bir dizi temel faydası vardır.

Baykan- Kombi Yıllık Bakımı- Baykan Kombi Tamiri- Baykan Kombi Arıza ve Onarımı- Baykan Kombi Gaz Kaçakları- Baykan Kombi Gaz Basıncı Arızası- Baykan Kombi Yedek Parça Temini- Baykan Kombi Bar Ayarı- Baykan Kombi Filtre Temizliği

İletişim

Gsm: +0549-592-93-21
Pazartesi-Cumartesi (09:00-20:00

e-posta:servis@kombiustasi.net
www.kombiustasi.net

İstanbul Çağrı Merkezi

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara