Klima Tamir Bakım Servisi

Klima Arıza Tamir ve Bakım Servisi

Avcılar Klima Servisi

Avcılarda Klima servis hizmeti veren firmamız Klima cihazlarınız için Klima Tamiri Klima sökümü, Klima Montajı, Klima yer değişimi, Klima gaz dolumu, Klima filtre temizleme hizmetleri ile birlikte proje, tadilât işleri gerçekleştirmektedir.

Klimanizin daha verimli çalışabilmesi için yıllık Klima bakımınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Klima Bakımı yaptırılmayan cihazların verimi düşmekte ve fazla enerji harcaması yapmaktadır. Klimanizde meydana gelebilecek arızaları önceden ortadan kaldırmak için lütfen Klima bakımınızı yaptırınız.

Servis destek talebiniz oşuşturulduğunda teknisyenlerimiz adresinize giderek Klimanızın arıza tespitini yapar. Klimanın arıza durumuna göre yerinde veya servis atölyemizde Klima cihazınız bakım ve onarım işlemine alınır.

Klimanın tamir süreci tamamlandığında sizlerle iletişime geçilerek cihazın teslim edileceği tarih belirlenir ve Klimanız çalışır bir şekilde sizlere teslim edilir.

 

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Anlık canlı destek hizmeti

 

Servis Bölgemiz

  • Avcılar İlçesinde Ambarlı Mahallesi Klima Tamiri Servisi, Şükrübey Mahallesi Klima Tamiri Servisi, Cihangir Mahallesi KlimaTamiri Servisi, Denizköşkler Mahallesi Klima Tamiri Servisi, Firuzköy Mahallesi Klima Tamiri Servisi, Gümüşpala Mahallesi Klima Tamiri Servisi. Merkez Mahallesi Klima Tamiri Servisi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Klima Tamiri Servisi,Tahtakale Mahallesi Klima Tamiri Servisi, Üniversite Mahallesi Klima Tamiri Servisi ve Yeşilkent Mahallesine Klima Tamiri Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

  • Klima Tamiri Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Avcılar Klima tamircisi

 

Müşteri Memnuniyeti

Uzman ekip arkadaşlarımız ve 7/24 çağrı merkezimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

 

Orjinal Yedek Parça

Bakım ve onarım sürecinde cihazınızın markasına ait orjinal yedek parçalar kullanılmaktadır.

 

Garantili Servis

Bütün servis ve bakım hizmetlerimizde kullanılan parçalara 1 yıl garanti vermekteyiz.

 

Avcılar İkinciel Bakımlı Klimaler

İstanbul Avrupa Yakasında tüm ilçelere 7/24 Servis hizmeti

 

Avcılar Klima Tamir Hizmeti

Klima servisi, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Klima servis, proje, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir.

İletişim

Gsm: +0549-592-93-21
Pazartesi-Cumartesi (09:00-20:00

e-posta:servis@kombiustasi.net
www.kombiustasi.net

İstanbul Çağrı Merkezi

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara