BAĞCILAR KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

Kombi Arıza Tamir ve Bakım Servisi

Helping Business Security & Peace of Mind for Your Family

Zeytinburnu Kombi Servisi

Zeytinburnu da Kombi servis hizmeti veren firmamız Kombi cihazlarınız için Kombi Tamiri, Kombi sökümü, Kombi Montajı, Kombi yer değişimi, Kombi cihaz değişimi, Kombi petek temizleme hizmetleri ile birlikte doğalgaz proje, tadilât ve Kombi açılış işleri gerçekleştirmektedir.

 

Kombinizin daha verimli çalışabilmesi için yıllık kombi bakımınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kombi Bakımı yaptırılmayan kombilerin verimi düşmekte ve daha fazla doğalgaz tüketimi yapmaktadır. Kombinizde meydana gelebilecek arızaları önlemek için lütfen Kış gelmeden kombi bakımınızı yaptırınız.

 

Kombi servisi öncesi bilmeniz gereken bilgiler.

Servis talep etmeden önce kombinizin fişinin pirize takılı bir şekilde olduğunu kontrol ederek çalışmadığından emin olunuz. Kombinizin düzgün çalışabilmesi için su basıncı değerinin 1,5 ile 2 bar arasında olması gereklidir.

lütfen kombinizin su basıncının doğru değerde olduğunu kontrol edin. Çünkü kombi içerisinde su kalmadığında emniyetiniz açısından kombi otomatik olarak kendini kapatılır

bu nedenle kombiniz çalışmaz. Gaz vanasının açık olduğundan emin olunuz. Kırmızı ikaz lambası yanıyor olabilir. Bu konularda müşterilerimizi bilgilendirmek istiyoruz.

 

Servis Bölgemiz

Zeytinburnu Kombi teknik Servisi

Zeytinburnu Kombi Servisi

Tüm Kombi markalarının bakım, onarım ve montaj hizmetini sunuyoruz

 

Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim Servisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

 

Zeytinburnu Kombi Bakımı

Zeytinburnu Kombi Servisi olarak Her marka Kombi için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır

 

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

Destek hattımız üzerinden anlık canlı destek

 

Zeytinburnu Kombi Arıza

Avcılar ilesine haftanın 7 günü 24 saat Teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi sunuyoruz.

 

Etiketler 

  • Zeytinburnu Kombi Servisi, Avcılarda Kombi Servisi, Zeytinburnu Kombi tamiri, Zeytinburnu Kombi bakımı, Zeytinburnu Kombi arıza. Zeytinburnu Kombi yedek parça.

 

Zeytinburnu Kombi Petek Temizliği

Kombi servisi, Kombi bakımı ve Kombi onarımı hakkında detaylı bilgi edinebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Zeytinburnu Kombi

Kombi servisi, Kombi bakımı, Kombi montajı, Kombi Sökme-Takma, Kombi arızası, Kombi Yer Değişimi, Kombi Satışı, Kombi parçaları satışı, teknik destek, Kombi ve Doğalgaz servis, proje, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir.

İletişim

Gsm: +0549-592-93-21
Pazartesi-Cumartesi (09:00-20:00

e-posta:servis@kombiustasi.net
www.kombiustasi.net

İstanbul Çağrı Merkezi

Merhaba Nasıl Yardımcı OlabilirimServisi Ara

WhatsApp
Hemen Ara